D'RAN

1. NAHAHOOLDUSE DERMATOLOOGIA

Nimi D’RAN on kombinatsioon ingliskeelsest sõnast „Dermatology“ (dermatoloogia) ja koreakeelsest sõnast „RANG“, mis tähendab „koos“. Loodusliku nahahoolduse ja dermatoloogia tootemargina järgib D’RAN terve naha ja optimaalse ilu harmooniat.


2. TÕETRUU NAHAHOOLDUS

D’RAN on pühendunud vägivallavabale tavale, seega on meie tootmis- ja testimisprotsess loomkatsetevaba. Hoolime tervest nahast ning valime toodetesse rangelt ainult neid koostisosi, mis ei kahjustaks nahka.


3. ÜLIM KVALITEET JA MÕISTLIKUD HINNAD

Enamus D’RAN toodetest on multifunktsionaalsed, sisaldades KFDA poolt sertifitseeritud valgendavaid ja vananemisvastaseid koostisaineid. Toodetes kasutatakse ohtralt ainult hoolikalt valitud looduslikke koostisosi . Meie kliendid on rahul kõrgkvaliteetsete toodete ja mõistlike hindadega.


4. VAADE TULEVIKKU, TOOTEARENDUS

Mõtleme alatasa uutele ideedele ja kuulame klientide arvamust. Oleme tulevikule orienteeritud nahahooldusbränd, mis entusiastlikult otsib uusi lahendusi toodete kvaliteedi ja arenduse täiustamiseks.


5. ÜLEMAAILMSE TOOTEMARGI TAOTLEMINE

Meie kosmeetika arendus, tootmine, müük ja teenus vastavad ISO09001:2008 (Kvaliteedijuhtimissüsteemid), ISO22716:2007 (Kosmeetikatooted. Head tootmistavad) ja ISO14001:20014 (Keskkonnajuhtimissüsteemid) standarditele. Oleme akrediteeritud kui riskiäri oma tipptasemel tehnoloogia ja loomingulise ärijuhtimisega. Oleme kasvanud üheks juhtivamaks kosmeetikatootjaks Koeras ning ekspordime oma tooteid Ameerika Ühendriikidesse, Euroopasse, Aasiasse ja Okeaaniasse.

Tooted puuduvad.