Firmast

Meon on 2013. aastal oma uksed avanud Korea kosmeetika ja ilutoodete e-pood. Meil on valik kosmeetikatooteid sellistelt tuntud Korea kosmeetika brändidelt, nagu: Mizon, TONY MOLY, Etude House, Holika Holika, Innisfree, Baviphat, Skinfood, Secret Key, The Face Shop jt. Meon on Skin Cares brändi ametlik eksklusiivse esinduseõigusega maaletooja Eestis. Meie jaoks on prioriteet nr 1 müüdavate toodete kvaliteet. Meie poolt müüdavad tooted tulevad ametlikelt Lõuna-Korea brändide esindustelt, seetõttu on meie tooted 100% originaalsed ja autentsed. Müüme vaid valitud tooteid, mille kvaliteedis oleme kindlad. Jälgime pidevalt kosmeetika trende ja laiendame tootevalikut.

Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu. Тellitud tooted paneme posti järgmise päeva hommikul, et saaksite meie tooteid võimalikult kiiresti kasutama hakata. Kõik meie poolt müüdavad tooted on meil olemas laos, tänu sellele saame oma klientidele pakkuda järgmise päeva tarnet. Saatmisviisidest on toetatud SmartPOST pakiautomaadid, asukohajärgsesse postkontorisse saatmine ja DPD kuller. Maksta saab Swedbank ja SEB pangalinkide abil ning ettemaksuarvega. Kui tellimuse summa ületab 29 eurot, siis on saatmine tasuta!

Kui Teil tekib küsimusi, Teile ei sobi ükski pakutud saatmis- või maksmisviis või otsite mingit toodet, mida meil ei ole, andke meile sellest julgelt teada aadressil info@meon.ee.