Kohaletoimetamine ja maksmisviisid

1. SmartPOST - 2.70 €

Kui tellitud kaupade summaarne hind ületab 29 € (kui kehtiv sooduskampaania ei sätesta teisiti), siis on saatmine SmartPOST pakiautomaati TASUTA.

Saadame pakke üldjuhul järgmise tööpäeva hommikul. Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 9:00, siis saadame paki ära samal päeval ja ta jõuab sihtkohta järgmisel päeval (v.a. pühapäeval; saartele ülejärgmisel tööpäeval). Kui sooritada ost pärast kella 9:00, siis jõuab pakk kohale ülejärgmisel päeval (v.a. pühapäeval). Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse saajale SMS-teade koos pakiautomaadi uksekoodiga. Paki kättesaamiseks tuleb see uksekood pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil sisestada.

2. Kulleriga uksest ukseni - 4.48 €

Kui hindad mugavust. Sooritades ostu tööpäeviti enne 9:00, on paki eeldatav kättesaamisaeg järgmisel tööpäeval. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

Saadetis toimetatakse saajale kätte, koju või töö juurde, hiljemalt kella 18:00–ks. Saadetise üleandmise päeval kooskõlastab kuller telefoni teel paki saajaga selle üleandmise täpse kellaaja.

 

3. Postkontorisse - 3.79 €

Saadame pakke üldjuhul järgmise päeva hommikul ning selle saab kätte asukohajärgsest postkontorist. Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 9:00, siis saadame paki ära samal päeval. Kui sooritada ost pärast kella 9:00, siis saadame paki järgmise päeval. Välismaale pakke ei saadeta.

NB! Kui Teile ei sobi ükski pakutud saatmisviisidest, siis andke meile sellest teada aadressil info@meon.ee

 

Makseviisidest on toetatud Swedbank, SEB pangalingid ning arvega maksmine.