Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit

Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit
Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit Skin Cares veepuhastussüsteem + 3 filtrit
Tootja: Skin Cares
Mudel: Skin Cares süsteem + 3 filtrit
Saadavus: Laos
Hind: 55.00€
Maksudeta: 45.83€
Kogus:     - VÕI -   Lisa soovide nimekirja
Lisa võrdlusse

Eksklusiivne ja unikaalne dušiotsik vahetatavate filtritega Lõuna-Koreast vee puhastamiseks ja nahahoolduseks. Veepuhastussüsteem Skin Cares on innovaatiline toode Teie ilu ja tervise jaoks, suurepärane abimees vee puhastamiseks ning veekulu vähendamiseks!

Toote peamised omadused:
- Roostese vee puhastamine, raskemetallide ja kloori eemaldamine, antibakteriaalne toime ning naha massaaž.
- Võtab ära väsimuse ja stressi.
- "Lenardi efekt".
- Hoolitseb naha eest, nahahaiguste (k.a. atoopiline dermatiit) ennetamine. Ennetab kõõma tekkimist ja juuste väljalangemist.
- Hoiab kokku 50-70% vett!
- Parandab vee survet 2-5 korda!
- Rikastab vett anioonidega.

Dušipea sisseehitatud filtriga Skin Cares monteeritakse tavalise dušiotsiku asemele, mis muudab tavapärast hügieenilist protseduuri tõeliseks SPA-hoolduseks. Saladus peitub filtri konstruktsioonis. Dušiotsiku käepidemesse on paigaldatud polüpropüleenfilter, mis eemaldab jooksvast kraaniveest kloori, mida peetakse võrdväärseks kõrgtoksiliste mürkidega, kuid mida siiamaani kasutatakse kraanivees.

Kloor on naha ja juuste ilu peamine vaenlane. Kloor kuivatab naha pealmist kihti ning põletab epidermise rakke, mis kutsub esile põletiku, sügeluse ning mõnikord ka dermatiidi. Klooriga kraanivesi kahjustab juukseid ja traumeerib peanahka, mille tagajärjel muutuvad juuste juured nõrgaks ning juuksed langevad välja. Kloori elimineerimine kraaniveest muudab naha seisukorra oluliselt paremaks, mistõttu Teil ei lähe enam vaja paljusid nahahooldusvahendeid, mida Te muidu kasutate, et taastada nahka pärast kokkupuudet klooriga! Skin Cares süsteem eemaldab veest ka kahjulikud bakterid ja raskemetallid ning rooste!

Vesi rikastub anioonidega tänu "Lenardi efektile", mille puhul veepiisad jagunevad paljudeks väikesteks osadeks. Vesi saab seejuures positiivse laengu ning õhk - negatiivse. Tänu kõrgele anioonide sisaldusele muutub vesi pehmemaks ja õrnemaks ning pesemine muutub oluliselt meeldivamaks.

Lapsed tihti üritavad pesemise ajal kraanivett juua. Veepuhastussüsteemiga Skin Cares võite olla rahulikud - vesi on lastele täiesti ohutu!

Anioonide toime:
- Miostimulatsioon ja kontsentratsiooni paranemine
- Abi väsimuse ja stressi puhul
- Aktiivne metabolism
- Hapete neutraliseerimine
- Immuunsuse paranemine
- Rakkude regeneratsiooni paranemine

Skin Cares filtrid:
Skin Cares filtritel on kvaliteedi sertifikaat Lõuna-Korea Terviseametilt, NSF tunnistus Rahvuslikult Sanitaarfondilt ning ROSH sertifikaat, mis garanteerivad, et filtrid ei sisalda ühtegi toksilist koostisosa. Antud mudelit eksporditakse Saksamaale ja Jaapanisse, kus neid põhjalikult testiti.

Veetorudesse kogunevad aastatega kahjulikud ained, nagu rooste ja raskemetallid, mis muutuvad erinevatele mikrooorganismidele soodsaks elukeskkonnaks. Duši all pesemise ajal satuvad need mikroobid inimese organismi läbi naha ja hingamisteede. Vesi, mis läbib musti torusid, võib põhjustada erinevaid nahahaigusi, nagu atoopiline dermatiit, naha kuivus ja sügelus, mis on eriti ohtlik inimestele, kellel on tundlik nahk - eriti lastele.

Tänu vee pihustamisele (difusioon) kulutate vähem vett võrreldes tavalise dušipeaga. Skin Cares dušipea sisaldab 420 mikroskoopilist ava, mis tagab parema veesurve ja pihustamise, mistõttu ei ole vajadust kraani täiesti lahti keerata, vaid piisab poolest võimsusest - sellest tulenebki vee kokkuhoid - üle 50%!. Tänu paremale vee difusioonile teeb Skin Cares dušipea pesemise mõnusaks massaažiks.


Veepuhastusfilter, mille ava suurus on 5 µm, eemaldab veest täielilkult toksilised ained, nagu rooste ja raskemetallid. Filtris sisalduvad spetsiaalsed kloorivastased pallikesed eemaldavad kloori ning antibakteriaalsed pallikesed tapavad baktereid ja mikroorganisme. Pärast antibakteriaalset vee puhastamist genereeritakse anioonid (165 000 iooni/m3) ning vesi muutub tervislikuks ja ohutuks.

Filtri vahetamise aeg

Filter tuleb Eesti oludes oma ülesannetega efektiivselt toime 1,5 - 3 kuud, kuid tegelik eluiga sõltub Teie vee kvaliteedist. Filtrit tuleb vahetada siis, kui ta muutub tumepruuniks. Tänu sellele, et dušipea käepide on läbipaistev, on filtri seisukorda lihtne jälgida.

Paigaldamine - Ühenduskoha suurus on 1/2 tolli, mis on standartne suurus 96% dušivoolikute jaoks.

Komplektis 3 filtrit.

Skin Cares puhastussüsteem on suurepärane vahend enda ja oma lähedaste kaitseks kahjulike ainete eest!

Arvustus Genefic blogis: http://genefic.blogspot.com/2015/07/arvustus-skin-cares-veepuhastussusteem.html

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: