Steblanc

STEBLANC - Premium klassi kosmeetika sari, kus on kasutusel innovaatilised tehnoloogiad ning puhas looduse jõud! Steblanc bränd on loodud ettevõtte Nabion poolt, mis toodab ka Mizon brändi. 2012. aastast kuulub Nabion korporatsiooni Coson. Coson erineb teistest tootjatest oma innovatsioonide poolest. Siin tehakse pidevalt kliinilisi uuringuid ilu ja tervise vallas. Tänu kõrgtehnoloogiatele ja innovaatilisele seadmetele, suur hulk uuringuid, mida tehakse Cosonis, garanteerivad kõrgeima efektiivsuse ning täieliku ohutuse toodetavale kosmeetikale.

Steblanc kosmeetikas kasutatakse vaid kõige naturaalsemat ja hüpoallergeenset toorainet, samuti ei kasutata tehislikke värv- ja lõhnaineid ega parabeene.

Korporatsioon Coson omab 16 patenti innovaatilistele uuringutele kosmeetika vallas, samuti on tal ISO 9001 kvaliteedi sertifikaat. Coson kasutab ainult parimat toorainet kindlatelt tarnijatelt, on Korean Cosmetics Association liige, on saanud "Enterprise Technology" auhinna Korea valitsuse poolt suure panuse eest ilu ja tervise valdkonda.

Steblanc tooted - kõige väärtuslikum, mida saavad anda innovaatilised uuringud ning loodus Teie nahale!

 

 

Tooted puuduvad.