Skin cares filtrid vee puhastamiseks - 4tk

Skin cares filtrid vee puhastamiseks - 4tk
Skin cares filtrid vee puhastamiseks - 4tk
Tootja: Skin Cares
Mudel: Skin Cares filtrid
Saadavus: Laos
Hind: 25.90€
Maksudeta: 21.58€
Kogus:     - VÕI -   Lisa soovide nimekirja
Lisa võrdlusse

Skin Cares veepuhastussüsteemi filtrid.

Skin Cares filtritel on kvaliteedi sertifikaat Lõuna-Korea Terviseametilt, NSF tunnistus Rahvuslikult Sanitaarfondilt ning ROSH sertifikaat, mis garanteerivad, et filtrid ei sisalda ühtegi toksilist koostisosa.

Veetorudesse kogunevad aastatega kahjulikud ained, nagu rooste ja raskemetallid, mis muutuvad erinevatele mikrooorganismidele soodsaks elukeskkonnaks. Duši all pesemise ajal satuvad need mikroobid inimese organismi läbi naha ja hingamisteede. Vesi, mis läbib musti torusid, võib põhjustada erinevaid nahahaigusi, nagu atoopiline dermatiit, naha kuivus ja sügelus, mis on eriti ohtlik inimestele, kellel on tundlik nahk - eriti lastele.

Veepuhastusfilter, mille ava suurus on 5 µm, eemaldab veest täielilkult toksilised ained, nagu rooste ja raskemetallid. Filtris sisalduvad spetsiaalsed kloorivastased pallikesed eemaldavad kloori ning antibakteriaalsed pallikesed tapavad baktereid ja mikroorganisme. Pärast antibakteriaalset vee puhastamist genereeritakse anioonid (165 000 iooni/m3) ning vesi muutub tervislikuks ja ohutuks.

Filtri vahetamise aeg

Filter võib oma ülesannetega efektiivselt toime tulla 2-3 kuud, kuid tegelik eluiga sõltub Teie vee kvaliteedist. Filtrit tuleb vahetada siis, kui ta muutub tumepruuniks. Tänu sellele, et dušipea käepide on läbipaistev, on filtri seisukorda lihtne jälgida.

Loe Skin Cares veepuhastussüsteemist täpsemalt: http://meon.ee/skin-care-veepuhastuss%C3%BCsteem

Pakendis 4tk

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: